خدمات تخصصی پشتیبانی شبکه ، عیب یابی و افزایش سرعت شبکه آریان الکترونیک

پشتیبانی شبکه آریان الکترونیک

خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، مهمترین فعالیت شرکت در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها ، هتل‌ها و … در حوزه انفورماتیک است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. کارشناس پشتیبانی شبکه تصمیم می‌گیرد که چگونه سیستم ها را ارتقاء و بهبود دهد. زمانی که یک شرکت یا سازمان، زیرساخت ارتباطی خود را ارتقاء می‌دهد و یا چند سیستم جدید نصب و راه اندازی می کند، کاری است که یک کارشناس پشتیبانی شبکه حتماً باید آن را مدیریت کند.

cloud

پشتیبانی سخت افزار شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری در حوزه آی‌تی و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ، روتر، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد.

 • ارائه مشاوره شبکه  آنلاین جهت خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
 • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه به صورت آنلاین و لحظه‌ای
 • بازدیدهای دوره‌ای به منظور مراقبت و پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه
connection

پشتیبانی نرم افزار شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه می‌باشد. که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، به ویژه اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت
 • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری

مشاوره رایگان شبکه

فرم زیر را تکمیل نموده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

تماس با کارشناسان فنی

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری شرکت مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با بهینه ترین راهکار در صرفه جویی زمان به شما پیشنهاد می‌دهند. در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و همچنین اطلاع از مبلغ قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی شبکه آریان الکترونیک

چرا به پشتیبانی تخصصی شبکه نیاز داریم ؟

پشتیبانی شبکه، خیال ما را از بابت مشکلات و معضلات پیش امده در شبکه تا حدی برطرف مینماید. استفاده از کارشناسان و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ای تی بخصوص شبکه های کامپیوتری و دیتاسنتر، باعث شده تا در زمان بروز خطا در شبکه و یا بوجود امدن مشکلات نرم افزاری سریعا از کمک و مشاوره کارشناسان مربوطه بهره گرفته شود .

اگر فکر میکنید به پشتیبان شبکه نیاز ندارید ، لطفا این موارد رو بخوانید:

 •  با پشتیبان شبکه هر شخصی روی کار خودش تمرکز داشته و درگیر مشکلات نخواهد بود.
 •  از دانش و خدمات چندین نفر استفاده می کنید و وابسته شخص خاصی نیستید.
 •  دانش و تجربه پشتیبان شبکه مدام بروز میشه چرا که با شرکت های زیادی ارتباط دارد.
 •  مشاوره های پشتیبان شبکه در زمینه فناوری اطلاعات میتواند به رشد کسب و کار شما کمک زیادی کند.
 •  مدیریت امنیت اطلاعات اجرا شده و لازم نیست دسترسی ها به پرسنل خاصی داده شود.
 •  سیستم ها به صورت دوره ایی و ادواری کنترل شده و از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد شد.

چطور شرکت پشتیبان شبکه را پیدا کنیم ؟

برای انتخاب یک شرکت پشتیبان شبکه در تهران، موارد متفاوتی را باید بررسی کرد که شاید مهمترین آن سوابق کاری آن شرکت می باشد. البته موارد دیگری نیز مهم بوده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

پشتیبانی شبکه به موقع و در دسترس

موقع انتخاب از بین شرکت های شبکه کامپیوتری، از مواردی که باید به آن توجه داشت این است که پشتیبانی شبکه  به موقع انجام شود و آن شرکت همیشه در دسترس باشد. هدف از گذاشتن سوابق کاری این بوده که مشتریان جدید بتوانند از مشتریان قبلی ما سوابق کاری را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

تنظیم قرار داد پشتیبانی کامپیوتر و شبکه طبق نیاز مشتری

با توجه به اطمینان خاطری که به  ارائه خدمات شبکه خود در این سالهای گذشته داریم برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه ، شما می‌توانید قرار داد پشتیبانی شبکه  را طبق خواسته‌ای که دارید تغییر دهید. به عنوان مثال شما مجبور به ثبت قرار دادهای سالیانه نخواهید بود و انعطاف پذیری بالایی در ثبت قرار داد برای شما فراهم شده است.

پشتیبانی شبکه آریان الکترونیک

خدمات پشتیبانی تخصصی شبکه چیست ؟

پشتیبانی شبکه، خیال ما را از بابت مشکلات و معضلات پیش امده در شبکه تا حدی برطرف مینماید. استفاده از کارشناسان و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ای تی بخصوص شبکه های کامپیوتری و دیتاسنتر، باعث شده تا در زمان بروز خطا در شبکه و یا بوجود امدن مشکلات نرم افزاری سریعا از کمک و مشاوره کارشناسان مربوطه بهره گرفته شود .

هزینه پشتیبانی شبکه چقدر است ؟

تعیین هزینه و تعرفه دقیق پشتیبانی شبکه بستگی به نوع قرارداد شما و همچنین خدمات شبکه شما دارد ولی کارشناسان آریان الکترونیک این اطمینان را به شما خواهند داد که شما کمترین هزینه پشتیبانی را پرداخت خواهید کرد .

بهترین شرکت پشتیبانی شبکه کدام است ؟

ما در آریان الکترونیک جمعی از متخصصان فناوری اطلاعات و کسب و کار را دور هم جمع کرده ایم تا جدیدترین نو آوری ها را به راهکارهای ارزشمند تبدیل نموده و رضایت حداکثری مشتریان را با موفق تر کردن کسب و کارشان بدست آوریم.